Podróż pełna komfortu.

Bywają pory roku, w których niechętnie patrzymy na kalendarz. Jednak mając w perspektywie słoneczne, energetyzujące lato, radośnie zrywamy kolejne kartki, planując urlop, a tym samym odliczając dni do upragnionego wypoczynku.

Coraz częściej wybieramy pobyt daleko od domu, nawet tysiące kilometrów od miejsca zamieszkania. Takie odległości wiążą się z koniecznością odbycia długiej, męczącej podróży. Niezależnie, czy wybieramy własne auto, autokar, pociąg, czy samolot, należy zadbać o dobry komfort jazdy lub lotu. Dlaczego jest to istotne? Ponieważ wielogodzinne siedzenie stanowi duże obciążenie dla naszego kręgosłupa w poszczególnych jego odcinkach, jak również wiąże się z odczuwaniem silnego zmęczenia.

Dodatkowo dość często zdarzają się tzw. zdarzenia losowe, które mogą znacznie opóźnić przewidywany czas przybycia na miejsce, nawet o dodatkowe godziny. Nie mamy wpływu na te zmienne, ale mamy wpływ na to „czy” i „jak” zapewnimy sobie komfort w trasie.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak niewygodne potrafią być fotele w samolotach, siedzenia w samochodach, busach, autokarach, czy pociągach. Trudno tam o małą drzemkę, bez bólu karku i lędźwi oraz drętwienia dolnych partii ciała, nie wspominając o regenerującym, głębokim śnie. Brak odpowiedniego podparcia dla szyi i pleców, czy właściwego siedziska podczas długiej jazdy może skutecznie zepsuć początek nawet najlepiej zaplanowanego wypoczynku.

By tego uniknąć, weź ze sobą poduszki firmy Balanssen, które zostały tak zaprojektowane, by każda podróż przebiegała komfortowo. Poduszki Balanssen wykonane są jedynie z naturalnych tkanin i posiadają ekologiczne wypełnienie, łuski gryki, orkiszu i prosa, pochodzące od certyfikowanych dostawców. Taka budowa sprawia, że poduszki te nie tylko „oddychają”, dzięki powietrzu migrującemu między szczelinami łusek, ale również dostosowują się do cech fizycznych i aktualnej pozycji użytkownika, jednocześnie zapewniając mu stabilizację.

Szykując się do podróży, polecamy zaopatrzyć się w produkty z czterech linii marki Balanssen:

Poduszki z Serii TravelLine (ortopedyczne rogale) wspierają odcinek szyjny kręgosłupa, zapewniając prawidłową pozycję głowy i szyi.

Poduszki z Serii SupportLine dostosowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, stabilnie go podtrzymując, łagodzą stany napięcia mięśni kręgosłupa szyjnego, drętwienie ramion oraz bóle głowy.

Poduszki z Serii BetterSit mają kanałową budowę, a właściwości łusek ziaren znacznie podnoszą komfort siedzenia.

Poduszki Balanssen, oprócz swoich prozdrowotnych właściwości, są również solidnie wykonane oraz pięknie się prezentują dzięki stylowemu designowi.

Uwzględniając je w swoich planach urlopowych, na pewno znacznie podniesiemy komfort letniej wyprawy.

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Od ponad 15 lat łączymy wiedzę, potrzeby oraz doświadczenie dostarczając współuczestnikom rynku medycznego produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi szpitalami, firmami farmaceutycznymi oraz sklepami medycznymi i sieciami aptek w Polsce stale rozszerzając wachlarz naszych produktów oraz usług. Profesjonalizm oraz nabyty perfekcjonizm w kontakcie z klientem pozwoliły nam uzyskać szerokie grono stałych odbiorców, którzy za kluczowy warunek współpracy stawiają sobie jakość, terminowość oraz uczciwość.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka
StartKategorieKonto
Szukaj