Poduszki z dedykacją dla alergików

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ich pościel, a zwłaszcza poduszki, na których śpią są pełne roztoczy. Roztocza to mikroskopijne pajęczaki o długości około 0,4 milimetra, które żerują na martwym ludzkim naskórku i uwielbiają wilgoć. Pomimo niewielkich rozmiarów roztocza pozostawiają wiele odchodów, które zawierają bardzo silny alergen Der p1, powodujący astmę, choroby skóry i problemy z zatokami u osób uczulonych na kurz. Aby zapobiegać reakcjom alergicznym, pościel należy często prać, a same poduszki wymieniać na nowe. Jest jednak sposób, by zaoszczędzić sobie takich cyklicznych wydatków. To hipoalergiczne poduszki nowoczesnej marki Balanssen, które są doskonała alternatywą dla osób uczulonych na pierze, puch, pióra gęsie oraz syntetyczne materiały.

Zdaniem większości ekspertów osoby uczulone na roztocza powinny podejmować działania w celu ograniczenia kontaktu z alergenami. Nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie roztoczy z domu, ale można podjąć kroki w celu zmniejszenia ich liczby, co złagodzi objawy alergii i ryzyko ataków astmy.
W tym celu należy często odkurzać mieszkanie, przecierać meble na morko, prać zasłony i firanki, systematycznie wietrzyć pomieszczenia, podczas gotowania używać wentylatorów redukujących wilgoć, prać pluszowe zabawki, utrzymywać optymalną temperaturę otoczenia, zminimalizować ilość bibelotów i przedmiotów, na których lubi osadzać się kurz oraz przede wszystkim zadbać o swoje miejsce do spania.


Częsta zmiana pościeli i nałożenie na materac antyalergicznego pokrowca mogą jednak okazać się niewystarczające. By mieć pewność idealnego przygotowania do bezpiecznego snu, warto wybrać odpowiednią poduszkę. W przypadku alergii należy unikać poduch z tkanin syntetycznych, wypełnionych pierzem, puchem i gęsimi piórami, które oprócz tego, że są prawdziwym rajem dla roztoczy, same w sobie mogą stanowić mocny czynnik alergizujący.
Dlatego też najlepszym wyborem są poduszki Balanssen. Oprócz szeregu prozdrowotnych właściwości, dedykowane są osobom cierpiącym na alergie, znacznie podnosząc komfort ich życia.

Produkty Balanssen są tworzone w oparciu o fachową wiedzę medyczną i powstają wyłącznie z naturalnych, oddychających materiałów jak len i bawełna, które są w pełni przyjazne dla skóry. Nie uczulają, są odporne na wilgoć i rozwój drobnoustrojów. Wypełnienia poduszek również są w 100%
ekologiczne i hipoalergiczne. Łuski ziaren gryki i orkiszu pozwalają na swobodne ruchy powietrza między nimi, zapobiegając pojawianiu się wilgoci i nagrzewaniu się poduszki.

Produkty Balanssen są bardzo łatwe w pielęgnacji. Poszewki można swobodnie prać w pralce według instrukcji znajdujących się na metkach, zaś wsady wystarczy umieścić w szklanym lub plastikowym naczyniu w celu wietrzenia, które jest bardzo skuteczną formą odświeżania. Nie trzeba używać żadnych detergentów. Koszty utrzymania poduszki Balnssen są bardzo niskie, a sama w sobie może służyć przez wiele lat.

Poduszki Balanssen są doskonałym sposobem na zredukowanie liczby roztoczy w sypialni alergika. W naszej ofercie jest wiele produktów do wyboru, przygotowanych z myślą o ich zdrowym śnie.

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Od ponad 15 lat łączymy wiedzę, potrzeby oraz doświadczenie dostarczając współuczestnikom rynku medycznego produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi szpitalami, firmami farmaceutycznymi oraz sklepami medycznymi i sieciami aptek w Polsce stale rozszerzając wachlarz naszych produktów oraz usług. Profesjonalizm oraz nabyty perfekcjonizm w kontakcie z klientem pozwoliły nam uzyskać szerokie grono stałych odbiorców, którzy za kluczowy warunek współpracy stawiają sobie jakość, terminowość oraz uczciwość.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka
StartKategorieKonto
Szukaj