Dobra przyjaciółka kobiet w ciąży i w połogu – poduszka ReliefSit od Balanssen

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Jednak oczekiwanie przyjścia na świat upragnionego dziecka nie wiąże się jedynie z pozytywnymi emocjami, ekscytującym urządzaniem pokoiku dla noworodka oraz zbieraniem całej przydatnej wiedzy na temat rewolucji, jaką bez wątpienia jest pojawienie się nowej istoty w życiu rodziców. To przede wszystkim ogromne wyzwanie, któremu ciężarna musi sprostać, również w zakresie dużych zmian we własnym organizmie. Zmiany te, oprócz widocznych gołym okiem, obejmują całą listę dolegliwości, przy których trudno ciążę nazwać stanem błogosławionym.

Po dziewięciu miesiącach nowych bolesnych doświadczeń związanych z transformacją własnego ciała, przychodzi czas na poród, który niesie ze sobą kolejne obciążenie dla organizmu. Podczas wielu porodów, lekarz chcąc pomóc dziecku przyjść na świat, decyduje się na nacięcie krocza. O ile sam zabieg jest bezbolesny, a o tyle późniejsza rekonwalescencja, przy równoczesnej pielęgnacji maluszka przynosi wiele cierpienia i sprawia, że świeżo upieczona mama dłużej wraca do formy niż kobiety, które nie zostały poddane nacięciu. W tym wypadku siadanie jest szczególnie dokuczliwe, ponieważ powoduje nacisk na ranę i szwy. Oczywiście cierpienie w tym okresie jest rekompensowane widokiem wyczekiwanego, kochanego dziecka i dlatego mamy często mówią, że nie pamiętają tego bólu. Warto jednak zrobić wszystko, by nie tylko o tym bólu zapomnieć, ale również nie doświadczać go w tak dużym wymiarze, gdy trwa. Łagodzić go w każdy możliwy sposób i pamiętać, że każda mama ma prawo zaopiekować się również sobą, nie tylko nowo narodzonym szczęściem.

Chcąc kompleksowo o siebie zadbać, warto kupić poduszkę z serii ReliefSit marki Balanssen, już w trakcie trwania ciąży. Poduszka ta od pierwszego użytkowania staje się najlepszą przyjaciółką kobiet ciężarnych i tych tuż po porodzie. Jej charakterystyczny, centralny otwór pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru ciała, zapobiegając tym samym uciskom na kość ogonową. Można na niej usiąść wygodnie, nie bojąc się bólu, co jest szczególnie ważne w połogu, zwłaszcza po nacięciu krocza.

Poduszka naturalna dla kobiet w ciąży

Poduszka Relief Sit od Balanssen jest wykonana w 100% z naturalnych materiałów. Wypełnienie z łusek gryki i orkiszu dostosowuje się do cech anatomicznych i aktualnej pozycji kobiety, zapewniając jej pełną stabilizację. Ponadto poprzez włókna ekologicznych tkanin oraz szczeliny powstałe między łuskami ziaren swobodnie migruje powietrze. Dzięki temu poduszka nie nagrzewa się podczas siedzenia, zapewniając komfort termiczny – w chłodne dni ogrzewając, a w gorące chłodząc. Działają przeciw odparzeniowo, co jest istotną informacją zwłaszcza dla kobiet, których ostatni trymestr i poród wypadają w miesiącach letnich, kiedy temperatury nie sprzyjają leczeniu ran.

Z poduszki ReliefSit marki Balnassen można korzystać w dowolnym miejscu, od kanapy w mieszkaniu po siedzenie auta, czy fotel w autokarze. Specjalnie zaprojektowana forma pierścienia oraz właściwości, które wpływają na indywidualne dopasowanie do kształtu ciała kobiety, zwiększają komfort każdej powierzchni siedzącej. Chcąc zmniejszyć dolegliwości bólowe podczas ciąży i połogu, warto wybrać poduszkę ReliefSit, by ten szczególny czas upłyną pod znakiem wygody.

Poduszka idealna dla kobiety w ciąży

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Od ponad 15 lat łączymy wiedzę, potrzeby oraz doświadczenie dostarczając współuczestnikom rynku medycznego produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi szpitalami, firmami farmaceutycznymi oraz sklepami medycznymi i sieciami aptek w Polsce stale rozszerzając wachlarz naszych produktów oraz usług. Profesjonalizm oraz nabyty perfekcjonizm w kontakcie z klientem pozwoliły nam uzyskać szerokie grono stałych odbiorców, którzy za kluczowy warunek współpracy stawiają sobie jakość, terminowość oraz uczciwość.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka
StartKategorieKonto
Szukaj