Zadbaj o swoją poduszkę

Chcesz jak najdłużej korzystać z cennych właściwości swoich poduszek Balanssen? Jedyne co musisz zrobić, to odpowiednio o nie dbać. Użytkować we właściwy sposób oraz czyścić według specjalnych zaleceń, znajdujących się na instrukcji wewnątrz opakowania. Dzięki prawidłowej pielęgnacji, poduszki Balanssen przez bardzo długi czas będą stać na straży Twego zdrowia.


Dlaczego nie warto eksperymentować z poduszkami Balanssen, tylko zdać się na wskazówki ekspertów? Ponieważ wszystkie wyroby medyczne Balanssen są optymalnie wypełnione organicznymi łuskami gryki, orkiszu lub prosa. Tego rodzaju wypełnienia nie powinny mieć kontaktu z wodą, więc „szybka kąpiel” w pralce razem z ulubionym kocem jest całkowicie zabroniona, ponieważ jest w stanie zniszczyć poduszkę. Jednak nie każdy jej kontakt z wodą musi skończyć się katastrofą. W przypadku styczności produktu Balanssen z wodą, np. po nieumyślnym wylaniu wody ze szklanki, należy jak najszybciej wysypać łuski ziarna z poszewki i wysuszyć je w przewiewnym, ciepłym miejscu.

Jak wyprać poduszkę Balanssen? Poszewki i wsypy poduszek oraz wałków wykonane są z tkanin naturalnych, dlatego możemy je prać według instrukcji znajdujących się na metkach. Jednak wy-łącznie po wcześniejszym usunięciu wypełnienia, które na czas prania można umieścić w szklanym, bądź plastikowym naczyniu.

Łusek ziarna nie czyści się w standardowy sposób, używając detergentów. Zaleca się jedynie ich okresowe wietrzenie, które naprawdę jest bardzo skuteczne przy tego typu rodzajach wypełnienia i znacznie przedłuża jego walory zdrowotne.

Samo użytkowanie produktów Balanssen jest bardzo proste. Ogromną ich zaletą jest zwrócenie się producenta w kierunku indywidualnych preferencji pacjentów dotyczących twardości i wysokości poduszek. Mając to na uwadze, poduszki i wałki wyposażone są w zamki błyskawiczne, które umożliwiają regulację ilości wypełnienia, a tym samym dostosowanie się do upodobań użytkownika, bądź zaleceń lekarza lub rehabilitanta.

Swobodnie przemieszczające się łuski ziaren dopasowują się do kształtu ciała, stabilnie je podtrzymując. W przypadku poduszek do spania zaleca się, by przed położeniem głowy, wstępnie uformować na nią wgłębienie oraz wałeczek pod kark. Ten zabieg pozwoli na korzystanie z tego samego produktu niezależnie czy śpimy na boku, plecach czy brzuchu.

Regulacja ilości wypełnienia ma również tę zaletę, że umożliwia wykorzystanie tego samego produktu w inny sposób niż jego pierwotne przeznaczenie, np: wałek może być użyty do spania, do zajęć rehabilitacyjnych, elewacji kończyn dolnych lub odciążenia lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

Na pewno każdy choć raz korzystał z jakiegoś sprzętu bez wcześniejszego przeczytania instrukcji, bądź czyścił tkaniny bez zapoznania się ze wskazówkami umieszczonymi na metce, co w efekcie przyczyniło się do zniszczenia sprzętu i materiału. Chcąc uniknąć zgubnych skutków tego typu zaniedbań, warto zatrzymać się na chwilę i nie tylko położyć na wygodnych i prozdrowotnych poduszkach Balanssen, ale również uważnie czytać instrukcje ich użytkowania i konserwacji, by jak najdłużej móc korzystać z ich kojących i leczniczych właściwości.

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Od ponad 15 lat łączymy wiedzę, potrzeby oraz doświadczenie dostarczając współuczestnikom rynku medycznego produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi szpitalami, firmami farmaceutycznymi oraz sklepami medycznymi i sieciami aptek w Polsce stale rozszerzając wachlarz naszych produktów oraz usług. Profesjonalizm oraz nabyty perfekcjonizm w kontakcie z klientem pozwoliły nam uzyskać szerokie grono stałych odbiorców, którzy za kluczowy warunek współpracy stawiają sobie jakość, terminowość oraz uczciwość.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka
StartKategorieKonto
Szukaj