Poduszki ortopedyczne

Zdrowe poduszki? Naturalnie!

W dobie przesytu tworzywami sztucznymi, coraz chętniej wracamy się do tego, co oferuje nam natura. Jesteśmy jej częścią, więc jej dary są dla nas najzdrowsze. Jednym z takich skarbów jest zboże, które od wieków wykorzystuje się w kuchni i medycynie. Jego prozdrowotne właściwości docenił również producent poduszek Balanssen, które wypełnione naturalnymi łuskami ziaren gryki, prosa oraz orkiszu sprawiają, że sen staje jest efektywny i wysoce wartościowy, a długotrwałe siedzenie pełne komfortu. Jest wiele powodów, dla których warto zamienić swoje dotychczasowe poduszki z tworzyw syntetycznych na poduszki Balanssen, wypełnione w 100% ekologicznymi, certyfikowanymi łuskami zbóż.

orkisz

Orkisz działa regenerująco na układ nerwowy, poprawia krążenie i ułatwia zasypianie, a także redukuje bóle pleców, karku i głowy oraz dolegliwości reumatyczne. Łuska gryczana natomiast subtelnie masuje ciało, wzmacnia odporność, poprawia ukrwienie oraz działa regenerująco na kręgosłup i stawy. Ponadto jest bogata w odmładzające flawonoidy oraz antyzapalne i antybakteryjne taniny. Proso jest bezszelestne, niewyczuwalne dla ciała, drobne i delikatne. Zapewnia uczucie miękkości, długo utrzymuje ciepło i ma ogromne zalety zdrowotne.

proso

Wypełnione łuskami tych zbóż produkty Balanssen w znacznym stopniu przyczyniają się do poprawy jakości nocnego wypoczynku, łagodząc zaburzenia snu oraz eliminując bóle w ciele. Zapewniają skuteczną regenerację organizmu, podnosząc jego wydajność i zapewniając pełną witalność.

Poduszki Balanssen są szczególnie polecane chorującym na astmę i przyjazne alergikom, ponieważ nie uczulają. Stanowią zatem doskonałą alternatywę dla poduszek wypełnionych pierzem – również naturalnym, lecz odzwierzęcym, alergizującym materiałem. To także mocny argument dla rodziców, którzy pragną zapewnić bezpieczny i zdrowy sen swoim dzieciom.

Poduszki Balanssen

Łuski gryki, prosa i orkiszu, dzięki swobodnym ruchom w poszewce, są również wspaniałym wsparciem dla kręgosłupa. Dostosowują się do naturalnych krzywizn ciała i kontrolują pozycję, jaką przybieramy podczas snu. Dzięki temu odgrywają istotną rolę w zakresie profilaktyki i rehabilitacji dolegliwości związanych z aparatem ruchu, kojąc bóle kręgosłupa i otaczających go struktur.

Naturalne wypełnienia

Wypełnienie ziarnami zbóż zapewnia przepływ powietrza pomiędzy poszczególnymi cząstkami, przez co poduszki Balanssen nie nagrzewają się od temperatury ciała. Co więcej, po schłodzeniu w lodówce można je potraktować jako zimny kompres lub naturalny termofor po lekkim podgrzaniu w piekarniku.

Warto zwrócić również uwagę na fakt, że poduszki wypełnione ziarnami takimi jak gryka, orkisz i proso neutralizują szkodliwe promieniowanie fal elektromagnetycznych. Są więc idealną propozycją dla osób, które zasypiają z telefonami komórkowymi położonymi blisko łóżka.

Ważnym aspektem jest również fakt, że wypełnienie z ziaren oraz poszewki z lnu i bawełny to ekologiczne, bezpieczne dla środowiska rozwiązania, przez co poduszki Balanssen nie wymagają utylizacji.

Warto korzystać z leczniczego działania dobrodziejstw natury. Czerpać z cudownych zalet, jakie dają nam zboża nie tylko w kuchni, ale również podczas snu, w biurze, czy podróży. Taką możliwość dają poduszki Balanssen wypełnione orkiszem, prosem i gryką.

Wiemy, jak ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Od ponad 15 lat łączymy wiedzę, potrzeby oraz doświadczenie dostarczając współuczestnikom rynku medycznego produkty oraz usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi szpitalami, firmami farmaceutycznymi oraz sklepami medycznymi i sieciami aptek w Polsce stale rozszerzając wachlarz naszych produktów oraz usług. Profesjonalizm oraz nabyty perfekcjonizm w kontakcie z klientem pozwoliły nam uzyskać szerokie grono stałych odbiorców, którzy za kluczowy warunek współpracy stawiają sobie jakość, terminowość oraz uczciwość.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka
StartKategorieKonto
Szukaj